Ewelina Waleszczyńska

Ewelina Waleszczyńska

Lean Six Sigma Master Black Belt z kilkunastoletnim doświadczeniem w procesach finansowych. Pasjonatka optymalizowania i upraszczania.

Lubi, gdy wszystko ma swoje miejsce i jest na swoim miejscu. Od lat uczy ludzi, jak wykorzystując statystykę docierać do źródłowych przyczyn problemów, a później – z pomocą kreatywnych metod – szukać ciekawych rozwiązań.

Swoje umiejętności zdobywała i rozwijała w takich instytucjach finansowych jak: BZ WBK, Citibank czy Bank Millennium. Zajmowała się wdrażaniem Zarządzania Procesowego i optymalizacją kluczowych procesów.

Przez siedem lat była trenerem Six Sigma w Akademii Białego Kruka. Spod jej mentorskich „skrzydeł” wyfrunęło wielu Green i Black Beltów. Lata doświadczeń nauczyły ją, że metodę należy dobrać do problemu, a nie odwrotnie. UGLA to jej sposób na wdrożenie autorskich programów szkoleniowych, dostosowanych w pełni do potrzeb klientów.

Dodatkowo, adeptka i konsultantka szkoły Ajurwedy wg Partapa Chauhana. Wykorzystuje swoją wiedzę, prowadząc warsztaty ajurwedyjskie, a także dbając o zdrowie najbliższych.

Prywatnie jest mieszkanką wsi w Kocich Górach oraz szczęśliwą mamą Zosi i Jaśka. Uwielbia tańczyć i podróżować, a w wolnych chwilach lepi garnki z gliny lub maluje obrazy.

Zespół trenerski