Edyta Ogrodowiak

Edyta Ogrodowiak

Finansowa alfa i omega, pogromca długów i expert od oszczędzania. Przedsiębiorcza kobieta, która z niejednego pieca chleb jadła.

Edycie można powierzyć swoje plany finansowe, a ona pomoże je zrealizować. Przez kilkanaście lat pracowała w instytucjach finansowych i wspierała klientów w pozyskiwaniu funduszy na wymarzone własne mieszkanie lub dom. Potem postanowiła zacząć pracować po swojemu i założyła własną firmę. Dziś zarządza Biurem Nieruchomości, firmą księgową i spółką zajmującą się szeroko pojętymi sposobami pomnażania pieniędzy i łapaniem okazji inwestycyjnych.

Zarządzania budżetem domowym uczyła się od samego T.Harv Ekera, autora książki „Bogaty albo biedny”. Metodę „słoików” ma w małym palcu i chętnie podzieli się nią z uczestnikami naszych szkoleń.

Edyta pomaga również osobom, które chciałyby założyć własną działalność gospodarczą lecz mają pewne obawy. Zwykle związane z formalnościami, finansowaniem itp. Od 2016 roku również absolwentka programu Lean Lider w ABK.

Ma za sobą również doświadczenia młodzieńczych lat, związane z pracą w przedszkolu i w SANEPIDzie, ale o tym będziecie mogli porozmawiać z nią w przerwach na szkoleniach.

Prywatnie zawsze uśmiechnięta żona i mama. Właścicielka 3 koni i psa.

Zespół trenerski