Anna Koch

Anna Koch

Trenerka wizerunku osobistego, moderatorka Design Thinking, facylitatorka. Dba o dobrą atmosferę i energię uczestników warsztatów.

Jest menedżerem z ponad 8 letnim i popartym sukcesami doświadczeniem w marketingu i PR. Skutecznie wdrażała strategie komunikacji o zasięgu zarówno ogólnopolskim, jak i międzynarodowym. Design Thinking stosuje w codziennej pracy. Od 11 lat dba o wizerunek osób, organizacji i firm. Skuteczność metod stosowanych przez praktyków wpływu społecznego poznała w trakcie studiów doktoranckich. Dziś jest świetnie wykształconym praktykiem, który dzieli się wiedzą i doświadczeniem.

Pomaga  zbudować profesjonalny wizerunek biznesowy. Uczy, jak umiejętnie nim zarządzać, jak prezentować siebie i interesy swojej firmy. Jak swobodnie radzić sobie w relacjach i kontaktach biznesowych oraz korzystać w praktyce z zasad biznesowej etykiety. Wizaż to jej pasja. Pomogła dziesiątkom kobiet przygotować się do najważniejszych wystąpień w ich życiu.

Skutecznych metod facylitacji uczyła się od Gillian Martin Mehers. Anna potrafi spowodować, aby proces pracy grupy był maksymalnie efektywny i zakończył się pełnym sukcesem. Od wielu lat organizuje pracę zmotywowanych ludzi tak, aby działali sprawnie i skutecznie.

Obecnie wspiera rozwój osób, zespołów i firm. Jako Public Relations menedżer dba o spójny, stabilny i wiarygodny wizerunek międzynarodowej organizacji promującej idee zrównoważonego rozwoju. Pisze kolejną książkę i zamierza zacząć pisać bloga.

Kocha tworzyć obrazy i słowa. Lubi uczyć się nowych rzeczy, dbać o swój ogród i grać z rodziną w planszówki. Z wyboru jest mieszkanką wsi, ma dwa psy i kosmetyczkę wypełnioną naturalnymi kosmetykami polskich producentów. Nie lubi – zmywać naczyń.

 

 

Zespół trenerski