Poznaj nas lepiej

Jesteśmy grupą doświadczonych trenerów biznesu.
Dzielenie się wiedzą to nasza pasja. Pomagamy wprowadzać korzystne zmiany. Działamy kompleksowo.

Sprawimy, że zdiagnozujesz i zrozumiesz problem, który spowalnia lub hamuje rozwój. Wspólnie znajdziemy najlepszy sposób, aby go rozwiązać. Dostarczymy potrzebną wiedzę i będziemy Cię wspierać na każdym etapie wprowadzania zmian.

Jesteśmy specjalistami od doskonalenia, optymalizacji procesów, planowania i facylitacji. Wykorzystujemy do tego m.in. Lean, Six Sigma, Agile, Design Thinking. Przez ostatnich kilkanaście lat szkolimy zespoły ekspertów  z dużych organizacji.

Doświadczenie pokazało, że twarda wiedza to nie wszystko, a jedna metoda nie sprawdza się wszędzie. Postanowiliśmy potraktować rozwiązywanie problemów kompleksowo.

Skupiamy w UGLI umiejętności miękkie i twarde. Działamy zespołowo. Potrafimy spojrzeć na problem „z lotu ptaka”. Pomagamy zadbać o Twój najcenniejszy kapitał – ludzi. Wspieramy rozwój firm, organizacji, instytucji – dział PERFORMANCE oraz rozwój osobisty – dział ASPIRE .

W życiu codziennym wykorzystujemy pewne metody, które pomagają nam w pracy. Wszyscy jesteśmy rodzicami i wiemy, że warto odpowiedzialnie kształtować nasz najważniejszy skarb – dzieci.

Dlatego postanowiliśmy połączyć nasze doświadczenia, umiejętności i pasje. UGLA oferuje programy rozwojowe dostępne dla wszystkich, od najmłodszych lat – dział KIDS.

Jeśli wiesz już, czego potrzebujesz, wybierz coś dla siebie z naszych aktualnych wydarzeń. Jeśli oczekujesz czegoś więcej lub nie wiesz, co sprawdzi się w Twoim przypadku, skontaktuj się z nami.

  • bezpłatna diagoza potrzeb szkoleniowych – ZAMÓW

Dlaczego warto wybrać nas?

  • mamy doświadczenie
  • słuchamy Twoich potrzeb
  • rozwiązujemy Twoje prawdziwe problemy
  • dbamy o rezultaty ważne dla Ciebie

Zespół trenerski

Najbliższe wydarzenia